KezdőlapEgy képÚjraindult a teherforgalom a felújított Szeged-Röszke vasútvonalon

Újraindult a teherforgalom a felújított Szeged-Röszke vasútvonalon

A rendőrség munkatársai dolgoznak egy tehervonat ellenőrzésénél a röszkei vasútállomás közelében lévő rakodóterületen 2022. augusztus 1-jén. Harmincéves szünet után újraindult a teherforgalom a Szeged-Röszke vasútvonalon, az első szerelvény ezen a napon este haladt át Szerbia, és onnan a pireuszi kikötő, majd Kína felé a felújított szakaszon.


A rendõrség munkatársai dolgoznak egy tehervonat ellenõrzésénél a röszkei vasútállomás közelében lévõ rakodóterületen 2022. augusztus 1-jén. Harmincéves szünet után újraindult a teherforgalom a Szeged-Röszke vasútvonalon, az elsõ szerelvény ezen a napon este haladt át Szerbia, és onnan a pireuszi kikötõ, majd Kína felé a felújított szakaszon.

MTI / Rosta Tibor

Kapcsolódó cikkek

Maradjunk kapcsolatban

829RajongókTetszik
96KövetőKövetés
- HIRDETÉS -

Legfrisebb hírek